Få din egen TALLI 24h tel. 020 123 5000

Kontakt

Ring oss, så berättar vi mer! +46700991972

Försäljning & Uthyring

Olli Junes

Försäljningschef

+46700991972

olli.junes@talli.com

Asko Korkiakangas

Försäljningschef

+46739332425

asko.korkiakangas@talli.com

Byggansvarig

Antti Vannas

Head of Construction

+358401720500

antti.vannas@talli.com

Stefan Coskun

Project Management

+46736745210

stefan.coskun@projcon.se

Förvaltning och administration

Heikki Lahtinen

Plot Purchase Manager

+358503424056

heikki.lahtinen@den.fi

Jussi Marttinen

Head of Finance

+358 50 337 6918

jussi.marttinen@den.fi

Kontakta oss

Meddelande:
Jag godkänner dataskyddspolicyn *
x

Beställ prislista

Ort:
Jag är intresserad av att:
Jag godkänner dataskyddspolicyn *