Skip to content

Adolfsberg Örebro, brf-lokaler

Tallis lokaler har både högt i tak och lastport, samt golv som tål det mesta. Här kan du både jobba och förvara dina saker, den höga takhöjden gör att du får plats med mycket på liten yta och den ordentliga porten gör det lätt att åka in och ut för lastning och lossning. Här finns både små och stora lokaler. Flexibiliteten i storlek och användningsområden gör att du får en kostnadseffektiv lösning efter dina behov.

Storlek:
ca 24 - 120 m2
Adress:
Lindtorpsvägen 12, Örebro
Tillträde:
Enligt överenskommelse

Om området

Adolfsberg // Örebro

Talli har utökat anläggningen i Adolfsberg, i södra Örebro, med ytterligare nya smarta lokaler. Läget är bra, endast någon minut från motorvägen, E18/E20, och ytterligare några minuter till centrala Örebro. Samtidigt ligger det lugnt och avskilt invid ett bostadsområde och hästhagar. Ett fint område där du kan bedriva din företagsverksamhet eller hobby i en trygg och skön miljö. Tallis anläggningar är alltid inhägnade och har kameraövervakning, här kan du i lugn och ro fixa med din värdefulla egendom.

talli-interior-1web

Brf-lokaler med högt i tak för din verksamhet eller hobby

Kanske är du redan företagare och behöver en plats där du kan både jobba och förvara samt enkelt lasta och lossa dina inventarier? Eller har du en ny affärsidé eller marknad att utveckla? Brf-lokalerna är ett kostnadseffektivt alternativ för företagaren. Här kan man välja storlek efter behov samt anpassa och utforma lokalen till det som passar bäst. Man har också alltid nära till andra företagare. Tallis brf-lokaler kan även användas som en smart investering då det alltid går att hyra ut lokalen. Många har investerat i flera lokaler och har därmed sitt egna lilla fastighetsbolag.

Vad som ingår

icon-video
Videoövervakning 
24/7
parking
Parkering på området
lock
Inhägnat område med grind
wifi
Fiber finns i de flesta lokaler
temperature
Bra klimat året 
runt

Exempel på lediga lokaler

Nedan visas exempel på lediga lokaler.

Brf-lokaler Adolfsberg 2 års avgiftsfritt

Brf-lokal i Adolfsberg, lokal 1

39 m²

Lindtorpsvägen 10, Södra Lindhult, Örebro

Omgående

LÄS MER
Brf-lokaler Adolfsberg 2 års avgiftsfritt

Brf-lokal i Adolfsberg, lokal 11

79 m²

Lindtorpsvägen 12, Södra Lindhult, Örebro

Omgående

LÄS MER
Brf-lokaler Adolfsberg 2 års avgiftsfritt

Brf-lokal i Adolfsberg, lokal 2

41 m²

Lindtorpsvägen 12, Södra Lindhult, Örebro

Omgående

LÄS MER

Standardutrustning

  • Internetförbindelse
  • Kallvatten
  • Fjärrstyrd garageport med separat gångdörr
  • Kameraövervakning med inspelning
  • Belyst och asfalterad gård
  • Betongplatta med epoxiytskikt
  • El: 3-fasuttag
  • Mekanisk frånluftsventilation
  • Lysrörsbelysning
  • Golvbrunn med olje- och sandavskiljare
  • Fullvärdesförsäkring för fastigheten
  • Färdigt avtal för fastighetsförvaltning och fastighetsskötsel
  • Anslutning för installation av toalett

Tillval

  • Entresol
  • Toalett
  • Duschkabin
  • Pentry
  • Luftvärmepump
Skip to navigation